Спеціалізована школа №124 м. Києва
з поглибленим вивченням інформаційних технологій

МЕНЮ

Інформація про заклад

Школа розташована в найстарішому районі столиці України – на Подолі. Назва району походить від його розташування в долині Дніпра. На місці, де сьогодні розташована школа, були знайдені залишки будинків і споруджень 9-10 століть – залізообробні майстерні, житлового будинку, тротуару. Пізніше на місці школи знаходилися будинки подільських міщан, ремісників, поруч – найстаріший вищий навчальний заклад Східної Європи Києво-Могилянська академія.


/Files/images/p003_1_01.jpg

У 1935 році на куті вулиць Волоської і Героїв Трипілля (нині Спаська) усього за три місяці був споруджений чотириповерховий будинок школи, якій було надано номер 124. Першим директором школи став А. И. Лещинер. З перших днів існування школа славилася рівнем викладання, організацією виховної роботи. З самого початку існування і до сьогоднішнього дня школа є школою з російською мовою навчання. Коли в 1939 році в Україні було засноване звання Заслуженого вчителя школи, першим воно було надано вчителю нашої школи Дегтяренко М. Д.

Метою навчального закладу є виховання національно свідомого, всебічно освіченого громадянина України, цілісне формування творчої особистості на основі засвоєння національної культури та загальнолюдських цінностей, створення умов для виявлення обдарованих дітей і розвитку їхніх творчих можливостей учителя.

Головна мета школи: 

Забезпечення універсальної освіти;
Формування майбутнього інтелектуального потенціалу України.

Система навчально-виховної і науково-дослідної роботи гарантує професійну підготовку по слідуючим напрямкам:

Гуманітарний

Економічний

Юридичний

Математично-інформаційний

Пріоритети навчального закладу були визнані в школі з часу її існування як закладу нового типу :

створення соціальних, психолого-педагогічних умов та науково-методичних засад для забезпечення якісної освіти учнів;
* демократизація навчально-виховного процесу;
* гуманізація стосунків між батьками, учнями, вчителями з посиленням виховного впливу на учнівську молодь ;
* впровадження профільного навчання ;
* впровадження особистісно зорієнтованих методик навчання учнів з метою забезпечення педагогічних умов соціалізації молоді та виховання життєвих компетенцій;
* створення умов для самореалізації обдарованих і талановитих дітей;
* наукове забезпечення проектно — пошукової та дослідницької діяльності вчителів та учнів школи ( спільна робота з Національною Академією Наук України);
* впровадження концепції інформатизації школи та використання комп’ютерних технологій в навчальному процесі;
* формування навичок здорового способу життя молодого покоління;
* зміцнення матеріально-технічної бази школи та створення інших необхідних умов для забезпечення навчвально-виховного процесу на сучасному рівні.

Головними завданнями роботи навчального закладу є виховання та розвиток обдарованих учнів, проектно-дослідницька робота, створення якісно нових умов для самореалізації талановитих та обдарованих дітей, створення міжнародної мережі шкіл для підвищення рівня освіти заради міжнародного розуміння і миру шляхом опробування нових ідей і методів, об’єднання міжнародної освіти на базі єдиного навчального плану.