Спеціалізована школа №124 м. Києва
з поглибленим вивченням інформаційних технологій

МЕНЮ

Новини

02 Червня

Оголошується набір учнів до 5-9 класів з 3 червня

 

 

17 Березня

Карантин в Україні продовжено до 24 квітня

Кабінет Міністрів ухвалив рішення продовжити карантинні заходи до 24 квітня і розширити надзвичайну ситуацію на всю територію України. Відповідне рішення ухвалено на засіданні уряду 25 березня.

Таким чином, усі заклади освіти незалежно від форми власності та сфери управління мають продовжити карантинні заходи до 24 квітня 2020 року.

Рішення Кабінету Міністрів також передбачає можливість продовження карантину

«Державна підсумкова атестація учнів 4-х та 9-х класів буде скасована. Відповідний наказ готується у Міністерстві освіти і науки», – повідомила в.о. міністра освіти.

Також за її словами, якщо навчальний рік в Україні буде продовжений і учні відновлять навчання у школах у травні або у червні, освітній процес  буде триватиме до 1 липня.

Навчальний рік для випускників 11 класів триватиме до моменту видачі їм документів про освіту.

Два сценарії завершення навчального року

Перший сценарійкарантин завершується до тижня червня

Усі учні, окрім 11-го класу, закінчують навчальний рік наприкінці червня. Після карантину для них організовується коригуюче навчання: вчитель ідентифікує теми, за якими є пробіли у знаннях, відчитує ті, які є критичними для класу, вказує, які теми необхідно додатково доопрацювати вдома.

Випускники 11-х класів також вчаться до кінця червня – коригують пробіли в програмі, готуються до ЗНО.

ЗНО стартує орієнтовно в останній тиждень червня і закінчується орієнтовно в середині липня. Результати основної сесії ЗНО стануть відомі наприкінці липня.

Вступна кампанія розпочнеться на початку серпня.

Другий сценарійкарантин продовжується до початку серпня

Усі учні, окрім 11-го класу, закінчують навчання наприкінці травня та отримують відповідні документи. У 2020-2021 навчальному році перший місяць навчання буде коригуючим. Вчителі повинні будуть здійснити зріз знань, ідентифікувати теми, за якими є пробіли, та компенсувати їх упродовж першого місяця навчання. Сам навчальний рік 2020-2021 триватиме до кінця червня.

ЗНО для учнів 11-го класу стартує в середині серпня і закінчується до середини вересня.

 

 

16 Березня

 

У 2020 році пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури відбудеться 4 квітня, з історії України, з математики, з біології, з географії, з фізики, з хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) – 11 квітня. У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета.

 

11 Березня

Про організацію навчання та роботу школи з 12.03.2020 року

 

Про організацію навчання та роботу ліцею з 12.03.2020 року

 

У зв’язку із запровадженням Київською міською державною адміністрацією з 12 березня 2020 р. плану протиепідемічних заходів та обмежень, для упередження можливого розповсюдження захворювання на коронавірус у школі запроваджуються такі превентивні заходи:

  • з 12 до 20 березня 2020 р. тимчасово обмежується традиційний освітній процес і запроваджується дистанційне навчання учнів за допомогою хмарних технологій офіс 365

  • З 23 до 28 березня 2020 р. в школі проводяться планові канікули.

  • Карантин продовжено до 03 квітня 2020 р.

  • Під час дистанційного навчання та канікул в школі обмежується проведення масових заходів.

Як організація школа працює з 8.30 до 17.00.

 

27 лютого

Зрозуміло, що зараз актуальна тема здоров’я, але не завжди вистачає часу обговорити це. Одже, 27 лютого відбувся Подільський етап районного конкурсу «Молодь обирає здоров‘я». Школи-учасники мали представити коротку агіт-виставу літературно-гумористично-спортивного напрямку. Саме наша школа гостинно відкрила двері командам шкіл Подільського району. 2, 10, 17, 68 школи та 100 ліцей завітали показати шановним членам журі свої таланти сценічної агітації. Потрібно сказати, усі учасники приємно вразили своєю талановитістю та акторською майстерністю. Було застосовано усі види сценічного жанру: танці, пісні, гуморески, мініатюри та відео-шоу. Наша команда «Основи здоров‘я» висловила свою думку з приводу шкідливих звичок та поширила ідею здорового способу життя. Ми були дуже раді прийняти гостей у нашій школі. Впродовж кількох днів чекаємо на результати по району. Бережіть себе та будьте здорові!

27 лютого

ЗИМУ ПРОВОДЖАЄМ,ВЕСНУ ЗУСТРІЧАЄМ! СМАЧНИМИ МЛИНЦЯМИ ВСІХ ПРИГОЩАЄМ!

НЕХАЙ МАСЛЯНА РАЗОМ ІЗ БАРВИСТОЮ ВЕСНОЮ ПРИНЕСУТЬ НАМ ЯСНЕ СОНЕЧКО,ЛАГІДНИЙ ВІТЕРЕЦЬ,ПРОЗОРІ ВОДИ,РЯСНІ ДОЩІ,МИР,СПОКІЙ,ВСЕПРОЩЕННЯ.КОЖНОМУ ІЗ ВАС–ДОСТАТКУ ТА ЖМЕНЬКУ ЩАСТЯ!

25 лютого

25 лютого відбувся районний конкурс читців «Поетична зірка». Це не випадкова дата, адже саме у цей день народилася видатна українська письменниця Леся Українка. Також цей захід приурочено до міжнародного дня рідної мови.
32 учасника зі шкіл Подільського району у різних номінаціях вкотре показали, яка в нас співуча мова. Вітаємо переможців у номінації «Групове читання» учнів 9-Б класу Дранну Поліну, Матейко Вікторію та Безкровного Миколу, яки посіли перше місце з літературною композицією за твором Ліни Костенко «Маруся Чурай. Страта». Молодці!

21 лютого

Мовонько рідна, мово єдина!
Ти неповторна, як Україна!
З тобою будем жити – творити.
Просто не можна тебе не любити
21 лютого – Міжнародний день рідної мови відзначали всі учні початкових класів нашої школи.
Молодші школярі декламували вірші, співали, весело танцювали, організували виставки малюнків, випустили стіннівки, колажі, переглянули презентації та дізнались багато нового про нашу рідну українську мову. Усі отримали море емоцій і задоволення від цікавих заходів.

20 лютого

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ! Саме цими словами Україна проводжає в останню путь своїх синів та дочок, тих, хто загинув за свою країну, за свій народ. Від нас пішли найкращі – ті, для кого “справедивість”, “гідність”, “свобода”, “Україна” були не просто словами, а сенсом життя.

Вірмо, що темні часи пройдуть. А ми, живі, завжди будемо пам’ятати Героїв Небесної Сотні.

Учні 1-4 класів вшанували пам’ ять героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання. На виховних годинах розповідь про події 20 лютого 2014 року подана у простій та зрозумілій формі. Головна мета всіх заходів – виховання в учнів патріотичних почуттів та гордості за Батьківщину.

20 лютого

 У зш №3  відбувся районний фестиваль патріотичної пісні Подільського району у якому взяли участь учні нашої школи присвячений Дню пам’яті Героїв Небесної Сотні

В конкурсі взяли участь 19 шкіл подільського району. Перше місце посіла учениця СШ №124  Кос Каріна