Спеціалізована школа №124 м. Києва
з поглибленим вивченням інформаційних технологій

МЕНЮ

Архів новин

1 червня

Списки учнів 1-х класів 2018-19 н. р.

17 Квітня

Одягнувши вишиванки,єднаємося душами й серцями з усім українським народом.Вишиванка-наш генетичний код.

16 Квітня

Замовлення підручників 1-клас

 

14 Травня

Команда школи отримала перемогу в І етапі Київського Інженерного Командного Конкурсу та пройшла  до ІІ етапу змагань  KETC 2018, що відбудеться 19—20 травня у Бібліотеці КПІ.

8 Травня

8 травня 2018 року у спеціалізованій школі №124 відбувся виховний захід, присвячений дню пам’яті і примирення. Його підготували учні 7А і 7Б класів разом зі своїми класними керівниками

Меркатун С.Ф і Талащенко Л.В, педагогом-організатором Дранною Ю.С і вчителем музики Кривопуською О.В.

Цей захід був наповнений патріотичним настроєм. Дав змогу вкотре згадати загально-людські цінності, вшанувати подвиг українського народу та його визначний внесок в перемогу Антигітлерівської коаліції у другій світовій війні. Талановиті діти нашої школи підготували літературно-музичну композицію “День пам’яті та примирення”.

27 Квітня

Замовлення підручників

11 квітня

Вітаємо

учня 11-б

Палладіна Максима-золотого призера, переможця міжнародного конкурсу наукових  розробок,

який проходив у Китаї

4 квітня

Напередоднi Великодня за українськими традиціями діти розписують писанку.

У 124 школі у затишній майстерні пані Анни діти розписали яйце-райце, котре принесе щастя у кожну родину.

28-29 березня

Команда спеціалізованої школи №124 брала участь в навчальному Хакатоні «IT is my life». Спільними зусиллями 10 учнів нашої школи  та керівників команди (учителів інформатики: Бурим О.В. та Сакаля В.В.) ми вибороли 4 почесне місце!!!

Хакатон – це подія, під час якої діти вивчають програмування та пишуть застосунки в інтенсивному режимі нон-стоп. Два дні учні напружено працювали над вирішенням 5 різних задач та загального квесту. Команді було видано 3 роботи для програмування та два завдання щодо розробки проектів.

Під керівництвом менторів наші учні засвоїли роботу застосунків. Особливих зусиль довелось прикласти п’ятикласникам (Мугаєву Гігіхану – 5б кл. та Полякову Кирилу – 5в кл.), інтерфейс застосунка їх робота DASH був англійською мовою. Та хлопці впоралися на відмінно і були  найкращими серед усіх шкіл. Мобільний робот DASH чітко виконав обов’язкову програму та й ще розважив глядачів звуковим супроводженням, програмуванням світлових індикаторів і фінальним запальним танцем.

На початку церемонії нагородження представник  журі ЯРОСЛАВА БОЙКО (співкоординатор ініціативи Kyiv Smart City) особисто відзначила учнів нашої школи, які  працювали над проектами. Ушакова Тетяна (4б кл.) та Настоящая Анастасія (4б кл.) підкорили журі своєю відвертістю та любов’ю до справи. Їх Scratch-проект «Здивуємо» досягнув цілі – розроблена дівчатами гра-лабіринт і відкрита доповідь, здивували журі та зачарували репортерів. Оригінальну та корисну ідею на суд журі у номінації «Android-проект» представили наші старшокласники Фісун Єлизавета та Ілюшенко Данил. Їх помітили спонсори хакатону та побажали втілити свій проект у життя.

Два роботи mBot програмувалися учнями середньої ланки школи. Кучер Юрій (9а кл) та Карпенко Кирило (9а кл), здолавши технічні негаразди пристроїв на початку змагань, бездоганно пройшли запропоновану трасу в номінації «Гонка». Особлива їм подяка за наполегливість! Не менш прийшлось проявити характер та похвилюватися Дергачову Дмитру (8а кл.) і Калішу Ростиславу (7б кл.). Вони збирали та програмували іншого робота mBot. «Підопічні» усіх команд вередували, примхливо вимагали нових і нових елементів живлення. Побудований організаторами «Лабіринт», виявився найскладнішим завданням для робота mBot. Тому журі після першої додало ще три спроби проходження лабіринту щодо оцінювання. І це було не на користь нашій команді, тому що після першої спроби ми були першими серед учасників. Але учні залишилися задоволеними, перешкоди тільки закріпили набуті знання.

Особисто керівникам команди СШ №124 висловили подяку розробники завдання «Квест». Наші учні першими виконали логічні вправи. Активними виконавцями цієї роботи були Фісун Єлизавета(11а кл.), Ілюшенко Данил(10а кл.) та Дергачов Дмитро(8а кл).

Вітаємо команду!

 

16 березня

У нашій школі відбувся урочистий концерт присвячений чудовій половині людства — жінкам, дівчатам та дівчаткам.

Свято видалось ніжне,тендітне,повністю пронизане весняною легкістю.У заході брали участь і хлопці,і дівчата,незалежно від віку та талантів.Приємним стало і те,що у програмі був зроблений акцент на подорожі,мови та культури інших народів світу.Пісні виконувались і французькою,і німецькою,і російською,і,звичайно ж,українською мовами.Не обійшлося й без сентиментальності.Вірші та лагідні пісні про найважливіших жінок в житті-наших мам-створили справжню атмосферу затишку та дружної родини.Сподіваємось,що концерт приніс кожному з вас натхнення,радість та позитивні емоції,адже це так важливо плекати весну у душі!

 

 

7 березня

Незвично пройшов день  у нашій школі.  До роботи долучився «новий» педагогічний колектив , а саме –  ініціативні учні 10-11 класів. Адже вони спробували себе в ролі  вчителів. Старшокласники провели уроки в 1-5-х класах . День учнівського самоврядування співпав з тематичним  тижнем інформатики в школі, тому уроки проводились переважно в комп’ютерних класах.  Як справжні педагоги, старшокласники творчо підготувалися до занять. По-справжньому відчувались відповідальність та хвилювання. Доводилось застосовувати  індивідуальний підхід, інтерактивні засоби навчання, щоб уроки проходили цікаво та неординарно. День видався напруженим, але успішним. Неймовірно задоволеними залишилися і «вчителі», і учні. Вони ділилися враженнями, розповідали про цікаві і веселі моменти, які траплялися під час уроків. Новоспечені педагоги, ніби справжні вчителі, радилися, робили висновки та,  враховуючи помилки, переходили до викладання уроку у наступному класі. Було зібрано багато позитивних відгуків щодо взаємодії учнів. З одного боку можна було відчути, якою є професія вчителя , з іншого – заохотити молодь навчати нове покоління.  День самоврядування подарував багато позитивних емоцій та запам’ятався учням  надовго.

 

 

 

 

5 березня

В школі №193  відбувся районний конкурс для поетично обдарованих школярів «Читці Кобзареві».

Гідним представником,а врешті й абсолютним переможцем літературних змагань став учень 7-А класу нашої школи Безкровний Микола.

На конкурсі хлопець прочитав вірш Т.Г Шевченка «Мені однаково».

Безумовний талант,ретельна підготовка,чудовий голос та старання Миколи згодом стали першим заслуженим місцем у номінації.

Усім бажаємо творчих успіхів та наснаги!

 

 

23 Квітня

В Україні проходять Дні Європи 

Наша школа вже вкотре долучилась до святкування цих днів, приймаючи групу учнів та вчителів зі школи-партнера  Обершуле  м.Целле (Німеччина)

24 Квітня

Оголошення

14 квітня

Київський національний університет імені Тараса Шевченка запрошує вчителів, школярів та їхніх батьків відвідати Загальноуніверситетський день відкритих дверей «КНУ EXPO-2018», що відбудеться 14 квітня 2018 року у приміщенні навчально-спортивного комплексу Університету (Київ, проспект Академіка Глушкова, 2-Б).

До вступної кампанії 2018 року Університет підготував 287 навчальних програм. Такий широкий спектр дає можливість кожному випускнику школи  здобути у нас освіту за покликанням. Мета проведення «КНУ-EXPO 2018» – допомогти їм зробити цей вибір свідомо.

Захід беззаперечно буде цікавий учням 10-11 класів та їхнім батькам, адже вони отримають унікальну можливість в одному приміщенні ознайомитися із перевагами набуття вищої освіти у нашому навчальному закладі, поспілкуватися із представниками приймальної комісії, професорсько-викладацьким складом і студентами всіх інститутів та факультетів Університету, а за потребою –  отримати фахову консультацію з юридичних та профорієнтаційних питань.

Також у програмі заходу: презентації, майстер-класи, лекторії, демонстрації цікавих фізичних та хімічних експериментів, історичні інсталяції, турнір із шахів, спортивні конкурси, розіграші, наукові естафети, квести тощо. Все це робить наш захід цікавим і для учнів середніх (7-9) класів.

Таким чином, на Загальноуніверситетському дні відкритих дверей «КНУ EXPO-2018» школярі 7-11 класівотримають для себе корисну інформацію і весело проведуть час.

У заході можуть брати участь усі охочі, для організації групових екскурсій просимо зв’язатися з організаційним комітетом: Центр комунікацій КНУ імені Тараса Шевченка, тел.: +38 (044) 239-34-60, е-mail:stratcom@univ.kiev.ua.

Оголошення про подію на офіційному сайті КНУ: http://www.univ.kiev.ua/news/9483 та в соціальній мережі FACEBOOK «Загальноуніверситетський День Відкритих Дверей – КНУ Expo-2018» за посиланням:https://www.facebook.com/events/1079637002173206/

Для тих, хто не зможе відвідати захід особисто, буде працювати онлай-консультація Skype: live:stratcomknu