Спеціалізована школа №124 м. Києва
з поглибленим вивченням інформаційних технологій

МЕНЮ

Архів новин

02 Червня

Оголошується набір учнів до 5-9 класів з 3 червня

17 Березня

Карантин в Україні продовжено до 24 квітня

Кабінет Міністрів ухвалив рішення продовжити карантинні заходи до 24 квітня і розширити надзвичайну ситуацію на всю територію України. Відповідне рішення ухвалено на засіданні уряду 25 березня.

Таким чином, усі заклади освіти незалежно від форми власності та сфери управління мають продовжити карантинні заходи до 24 квітня 2020 року.

Рішення Кабінету Міністрів також передбачає можливість продовження карантину

«Державна підсумкова атестація учнів 4-х та 9-х класів буде скасована. Відповідний наказ готується у Міністерстві освіти і науки», – повідомила в.о. міністра освіти.

Також за її словами, якщо навчальний рік в Україні буде продовжений і учні відновлять навчання у школах у травні або у червні, освітній процес  буде триватиме до 1 липня.

Навчальний рік для випускників 11 класів триватиме до моменту видачі їм документів про освіту.

Два сценарії завершення навчального року

Перший сценарійкарантин завершується до тижня червня

Усі учні, окрім 11-го класу, закінчують навчальний рік наприкінці червня. Після карантину для них організовується коригуюче навчання: вчитель ідентифікує теми, за якими є пробіли у знаннях, відчитує ті, які є критичними для класу, вказує, які теми необхідно додатково доопрацювати вдома.

Випускники 11-х класів також вчаться до кінця червня – коригують пробіли в програмі, готуються до ЗНО.

ЗНО стартує орієнтовно в останній тиждень червня і закінчується орієнтовно в середині липня. Результати основної сесії ЗНО стануть відомі наприкінці липня.

Вступна кампанія розпочнеться на початку серпня.

Другий сценарійкарантин продовжується до початку серпня

Усі учні, окрім 11-го класу, закінчують навчання наприкінці травня та отримують відповідні документи. У 2020-2021 навчальному році перший місяць навчання буде коригуючим. Вчителі повинні будуть здійснити зріз знань, ідентифікувати теми, за якими є пробіли, та компенсувати їх упродовж першого місяця навчання. Сам навчальний рік 2020-2021 триватиме до кінця червня.

ЗНО для учнів 11-го класу стартує в середині серпня і закінчується до середини вересня.

16 Березня

У 2020 році пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури відбудеться 4 квітня, з історії України, з математики, з біології, з географії, з фізики, з хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) – 11 квітня. У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета.

11 Березня

Про організацію навчання та роботу школи з 12.03.2020 року

 

Про організацію навчання та роботу ліцею з 12.03.2020 року

У зв’язку із запровадженням Київською міською державною адміністрацією з 12 березня 2020 р. плану протиепідемічних заходів та обмежень, для упередження можливого розповсюдження захворювання на коронавірус у школі запроваджуються такі превентивні заходи:

  • з 12 до 20 березня 2020 р. тимчасово обмежується традиційний освітній процес і запроваджується дистанційне навчання учнів за допомогою хмарних технологій офіс 365

  • З 23 до 28 березня 2020 р. в школі проводяться планові канікули.

  • Карантин продовжено до 03 квітня 2020 р.

  • Під час дистанційного навчання та канікул в школі обмежується проведення масових заходів.

Як організація школа працює з 8.30 до 17.00.

27 лютого

Зрозуміло, що зараз актуальна тема здоров’я, але не завжди вистачає часу обговорити це. Одже, 27 лютого відбувся Подільський етап районного конкурсу «Молодь обирає здоров‘я». Школи-учасники мали представити коротку агіт-виставу літературно-гумористично-спортивного напрямку. Саме наша школа гостинно відкрила двері командам шкіл Подільського району. 2, 10, 17, 68 школи та 100 ліцей завітали показати шановним членам журі свої таланти сценічної агітації. Потрібно сказати, усі учасники приємно вразили своєю талановитістю та акторською майстерністю. Було застосовано усі види сценічного жанру: танці, пісні, гуморески, мініатюри та відео-шоу. Наша команда «Основи здоров‘я» висловила свою думку з приводу шкідливих звичок та поширила ідею здорового способу життя. Ми були дуже раді прийняти гостей у нашій школі. Впродовж кількох днів чекаємо на результати по району. Бережіть себе та будьте здорові!

27 лютого

ЗИМУ ПРОВОДЖАЄМ,ВЕСНУ ЗУСТРІЧАЄМ! СМАЧНИМИ МЛИНЦЯМИ ВСІХ ПРИГОЩАЄМ!

НЕХАЙ МАСЛЯНА РАЗОМ ІЗ БАРВИСТОЮ ВЕСНОЮ ПРИНЕСУТЬ НАМ ЯСНЕ СОНЕЧКО,ЛАГІДНИЙ ВІТЕРЕЦЬ,ПРОЗОРІ ВОДИ,РЯСНІ ДОЩІ,МИР,СПОКІЙ,ВСЕПРОЩЕННЯ.КОЖНОМУ ІЗ ВАС–ДОСТАТКУ ТА ЖМЕНЬКУ ЩАСТЯ!

25 лютого

25 лютого відбувся районний конкурс читців «Поетична зірка». Це не випадкова дата, адже саме у цей день народилася видатна українська письменниця Леся Українка. Також цей захід приурочено до міжнародного дня рідної мови.
32 учасника зі шкіл Подільського району у різних номінаціях вкотре показали, яка в нас співуча мова. Вітаємо переможців у номінації «Групове читання» учнів 9-Б класу Дранну Поліну, Матейко Вікторію та Безкровного Миколу, яки посіли перше місце з літературною композицією за твором Ліни Костенко «Маруся Чурай. Страта». Молодці!

21 лютого

Мовонько рідна, мово єдина!
Ти неповторна, як Україна!
З тобою будем жити – творити.
Просто не можна тебе не любити
21 лютого – Міжнародний день рідної мови відзначали всі учні початкових класів нашої школи.
Молодші школярі декламували вірші, співали, весело танцювали, організували виставки малюнків, випустили стіннівки, колажі, переглянули презентації та дізнались багато нового про нашу рідну українську мову. Усі отримали море емоцій і задоволення від цікавих заходів.

20 лютого

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ! Саме цими словами Україна проводжає в останню путь своїх синів та дочок, тих, хто загинув за свою країну, за свій народ. Від нас пішли найкращі – ті, для кого “справедивість”, “гідність”, “свобода”, “Україна” були не просто словами, а сенсом життя.

Вірмо, що темні часи пройдуть. А ми, живі, завжди будемо пам’ятати Героїв Небесної Сотні.

Учні 1-4 класів вшанували пам’ ять героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання. На виховних годинах розповідь про події 20 лютого 2014 року подана у простій та зрозумілій формі. Головна мета всіх заходів – виховання в учнів патріотичних почуттів та гордості за Батьківщину.

20 лютого

У зш №3  відбувся районний фестиваль патріотичної пісні Подільського району у якому взяли участь учні нашої школи присвячений Дню пам’яті Героїв Небесної Сотні

В конкурсі взяли участь 19 шкіл подільського району. Перше місце посіла учениця СШ №124  Кос Каріна

28 вересня

28 вересня, 2019 року, наша школа взяла участь в флешмобі “Школа без булінгу, сім’я без насильства – 365”. Учні нашої школи серйозно із усією відповідальністю поставилися до проведення даного заходу. О 8.20, в прямому ефірі одночасно близько 150 навчальних закладів Києва виконували руху під композицію Open Kids “Назавжди”. Символом флешмобу є витягнута долоня, яка означає, що ми проти булінгу і насильства. Сенс проведення даного флешмобу не тільки акція протесту проти насильства, а й заклик до постійної роботи в цьому напрямку, як дорослих, так і дітей.

Автор:  Борисенко Марія

18 вересня

18 вересня 2019 року, в нашій школі відбулася дуже цікава подія.  До нас приїхала “Школа Героїв”.  Суть даного майстер-класу полягала в тому, що діти презентують свої бізнес-ідеї.  Таким чином, дуже багато дітей, які боялися сцени, перебороли свій страх і виступили зі своїми проєктами.
Участники презентували ідеї, пов’язані з екологією, тваринами та передовими технологіями. Наприклад, пропонували кафе із собаками чи ресторан, у якому персонал замінений роботами.
Наші вельмишановні гості проаналізують всі виступи. Ті пропозиції, які на сьогодні є більш актуальні, будуть проінвестовні для подальшої реалізації. В свою чергу, всі творці ідей спілкувалися з наставниками, до складу яких входили провідні маркетологи, відомі телеведучі та радіоведучі, бізнесмени, IT фахівці, майстри ресторанного бізнесу, піар менеджери, навіть ілюзіоніст та журналісти .
Дуже вдячні Андрію Пушкарю, засновнику “Школи Героїв”, за надану нам можливість спробувати реалізуватися!
Автор:  Борисенко Марія

29 серпня

Шановні батьки !!!

Навчальний процес розпочинається 02 вересня о 8:30

Учнів перших класів та випускний клас запрошуємо о 8:30 до актового залу 

адміністрація школи

29 серпня

Шановні батьки !!!

Танцювальний ансамбль ”АБВ плюс” (кер. Соколова С.Г)  запрошує дітей ( хлопчиків та дівчаток) віком від 6 до 11 років у колектив 

Навчання комплексне: 

  1. Хореографія 
  2. Гімнастика
  3. Жонглювання    

Заняття 4 рази на тиждень (понеділок,середа,четвер, п’ятниця)

кабінет 29  

УВАГА

Спеціалізована школа №124 м. Києва
з поглибленим вивченням інформаційних технологій

оголошує набір до 10 класу  з російською мовою навчання 

14 червня

ОГОЛОШЕННЯ

Зустріч з батьками майбутніх першокласників відбудеться

 19 червня 2019 року об 11 годині.

Списки дітей по класах

та кабінетів, у яких буде проходити

знайомство з класним керівником,

будуть розміщені на дошці оголошень.

ВАЖЛИВО: 
Тим, хто за час, що минув від дня подання документів до нашої школи, 
були зараховані на вільні місця до інших шкіл, 
необхідно принести до канцелярії довідку про зарахування до іншої школи.

24 квітня

Сьогодні відбувся традиційний концерт талантів, які мешкають у нашій школі. Тема заходу : «Людина починається з добра». Адже у цьому жорстокому світі ми маємо не втрачати людяність та гідність. 
Дякуємо усім : маленькім та великим талантам, які знайшли час, щоб розказати усьому світу, що таке добро. 
Сподіваємося, що ми зробили цей світ трішки добрішим та наша частинка позитиву дійшла до сердець

09-10 березня

205-річниця від дня народження Тараса Шевченка

1 березня

Наша школа зустріла весну тижнем англійської мови. Англійська мова відкриває нам більше можливостей. Вивчивши англійську, з’являється можливість спілкуватися з людьми по всьому світу, мандрувати, читати книги в оригіналі та відкривати світ.

 
1 березня відбулася прем’єра п’єси “Снігова королева” на англійській мові. Це казка про дружбу і щиру любов, що перемагає зло. Безсумнівно, казки розвивають фантазію, а казки на англійській поповнюють словарний запас та покращують мовні навички. 

 Яскраві казкові образи допомагають нам краще роздивитись у повсякденні добро і зло. Вони вчать нас правді та хоробрості. 
Тиждень англійської мови був плідним, учні впевнилися у важливості вивчення іноземних мов. Подібні заходи поєднують корисне з приємним та залишають приємні спогади.  

27 грудня

ШАНОВНА    ШКІЛЬНА    РОДИНО !!!

 

Сердечно  вітаю  всіх  із  Новим

роком  та    Різдвом Христовим !

Нехай новий 2019  рік буде світлим,

щасливим  та мирним,  а Різдво

Христове наповнить ваші  серця

любов′ю, надією і вірою !

Зичу  Вам безмежного  щастя, міцного  здоров′я, оптимізму, хай  успіх запалює зірки, здійснення всіх  мрій  та сподівань !

З повагою                      Директор  школи                    Г.П.Кучер

26 листопада

Яскравий  осінній  ярмарок –  це не тільки  ласощі, вироби, жарти  і конкурси,  це  ще й захід, коли  батьки, діти  і вчителі  стають  єдиним  цілим  і  спілкуються в невимушеній  обстановці.  Показати свою  майстерність в кулінарних  талантах, свою  творчість у виробах, зроблених  своїми  руками, зібралися  представники  початкової, середньої та старшої школи –  батьки  та  учні !.  Чого тут тільки  не було:

кекси, желе, печені яблука  з медом, пряники, пироги, кренделі, бутерброди, фрукти, напої … !   Свою майстерність показали не тільки дорослі, а й діти. Були представлені

українські традиційні   ляльки – мотанки  та прикраси з природних матеріалів, стильні пенали та гаманці, чарівні прикраси для волосся,   дивовижні новорічні декори,  химерні   накладні вуса і брови – просто позитивне відкриття нашого ярмарку !  А які композиції були представлені на конкурс ікебанів !  Очі розбігалися !

Завзяття та азарту додала лотерея, де можна було виграти спеціальну ярмаркову грошову одиницю номіналом від  одного до двадцяти  гривень.

Хлопці помірялися своєю силою,  зійшовшись у  армрестлінгу , під пильним оком одинадцятого  класу.

Усі   класи  оформили   свої  столи   вишукано   та  оригінально,  а деякі  подбали  і про яскраву фотозону.

Самоврядування   школи висловлює  величезну  подяку всім  батьківським  комітетам  за творчий  підхід, співпрацю, небайдужість.  Адже саме за вашої  допомоги, шановні батьки,  шкільне життя набирає  яскравих  барв,  наповнюється  творчим  змістом.

23 листопада

Напередодні Дня пам′яті жертв голодомору – щорічного національного пам′ятного дня в Україні –  після першого уроку учні та вчителі школи вшанували пам′ять  загиблих хвилиною мовчання  та  були проведені  для учнів  виховні  години, історичні  уроки. Наступного дня,  24  листопада, представники школи приєдналися  до  районної  делегації,  яка  покладала  квіти до  пам′ятника  жертв  голодомору у Києві.

21 листопада

Вітаємо! Перше місце!
21 листопада у Подільському районі відбувся конкурс патріотичної пісні «В серцях і у пісні вам слава луна…»
Майже 20 шкіл зібралися у 93 школі, яка зустріла учасників тепло та гостинно. 
Наша школа брала участь у номінації «Соліст» у супроводі хореографічної постановки. 
І ми посіли перше місце! 
Усі виконавці були особливі, але ми у своїй категорії – найкращі!!!!!!!
Молодці: 
Кос Каріна
Дранна Поліна
Побережна Аріна
Россіхіна Даріна
Марочко Аліса
Осіпова Магдалена
Димерець Поліна

20 листопада

Щорічно, 20 листопада, відзначається Всесвітній день дитини. Кожна дитина потребує турботи, любові й піклування. Тому в рамках цієї події була проведена бесіда-лекція для учнів 10-А, 8-А класів, за участю шкільного поліцейського Занюк Лідії Борисівні. Діти дізнались про Конвенцію ООН, про права дитини, яка є основним документом, що визначає правові стандарти у сфері захисту прав дитини. Також для учнів 6-б класу був проведений тренінг на тему «Булінг у стінах школи». Поліцейський звернула увагу на вчасне виявлення проблеми та шляхи її подолання.

15 листопада

Учні 11-А класу відвідали Міжнародну спеціалізовану виставку “Освіта та кар’єра-День студента 2018”. Виставка організована Товариством “Знання” України за підтримки Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України. На виставці учні ознайомились з навчальними закладами та з перших рук одержали інформацію про діяльність, довідались про програми навчання у вітчизняних та закордонних навчальних закладах що допоможе випускникам визначитися щодо подальшого здобуття освіти та працевлаштування.

13 листопада

Відбулася зустріч студентів Києво-Могилянської академії з учнями випускних класів школи. Студенти розповіли школярам про провідний навчальний заклад України, ознайомили з історією вишу, умовами вступу до навчального закладу а також з проектами над якими працюють студенти, про міжнародні стипендії та гранти від міжнародних представниць та фондів  

09 листопада

День Української писемності

Наші слова-мов камінці,

що хвиля часу намиває

На берег світу,їх тримає

Сам Бог.

Учні та вчителі СШ 124 приєдналися до всеукраїнської громади, відзначаючи День української писемності та мови. Демонструвалась виставка дитячих робіт “Що значить для мене та моєї родини рідна мова”.

“Мова – духовне багатство народу!”  “Нестор-літописець – засновник української писемності”.

Також учні-старшокласники й вчителі написали радіодиктант,що став уже традиційним.

08 листопада

В нашій школі пройшла онлайн конференція Skype “Halloween history and celebration” з мешканцем Великої Британії Andrew Sommerville.

Учні 10-11 класів мали можливість особисто поспілкуватися з носієм мови, корінним англійським жителем, викладачем з величезним досвідом.

Під час заходу учні дізналися більше про історію виникнення та особливості святкування Halloween у Великій Британії.

Крім того, учасники зустрічі отримали корисну інформацію та сувеніри від компанії albion Education.

26 жовтня

Кожного року серед шкіл Подільського району проходить конкурс “Юніори”. Цього року нова команда п’ятикласників нашої школи вирішила спробувати свої сили. 
Змагання проходили у Школі #6. Наша команда ТАЛАМУС-312 на жаль не зайняла  призового місця. Але всі навчалися працювати у команді та зрозуміли, що головне участь, а не перемога.

25 жовтня

Посилення безпеки дітей

14 жовтня

14 жовтня  в Україні відзначають день козацтва.
У цей день також прийнято посвячувати хлопців та дівчат у козаків. 
В цьому році 18 жовтня в нашій школі відбувся святковий концерт на честь дня Козацтва. Кращі читці прочитали вірші для наших козаків. Ми почули українські пісні у виконанні наших дівчат. 
Наприкінці свята відбулася урочиста посвята в козаки.
 

11 жовтня

Золота осінь 2018 року запам’яталась нам не лише чудовою погодою, а й приїздом друзів із північної країни – Данії.
 Київ – скарбниця історії українського народу. За короткий проміжок часу нам вдалося показати столицю різносторонньо. Гості дивилися балет “Спляча красуня” в Національній опері України та були вражені творчим потенціалом українців. Вони смакували солодощі на фабриці “Рошен”. А завершенням гостинного прийому була прогулянка дніпровськими хвилями. 
Гадаю, в їх пам’яті надовго залишаться спогади про проведений час на колоритному Андрієвському узвозі та Майдані дружньою компанією. 
 У кожного гостя склалося найкраще враження про Україну, учнів та школу. З нетерпінням чекаємо на наступну зустріч у Данії.

07 жовтня

Недільний ранок 07.10.2018 став багатим на спортивні події, в яких взяли участь діти та батьки 124 школи.

  • На Майдані Незалежності зібралися тисячі людей, щоб пробігти марафон на різні дистанції. Відзначається, що в забігу взяли участь майже 12 тисяч осіб. Серед них ветерани та воїни АТО, волонтери, громадські діячі, відомі представники ЗМІ та артисти. Сонячна погода вселила в бігунів ще більше енергії і допомогла легше долати дистанції. Учасники марафону розповіли, що біжать не заради перемоги, а щоб мотивувати людей, які ще не привчили себе до бігу. Бажаємо взяти приклад з наших учасників! Пархомчук Софія ( 5б ) була серед лідерів дитячого забігу. Та особливо хочемо подякувати батькам, які своїм прикладом надихали дітей до участі у марафоні. Це сім’ї  Сичових ( 8б ), Оджилві ( 1б, 5б ), Пархомчук ( 5б );
  • З Павлівського скверу стартували VІ відкриті змагання зі спортивного орієнтування “KievOpen”. Учень нашої школи, Дмитро Байдалоха ( 5б ), взяв участь у змаганнях і показав відмінний результат в групі Kids. Доброзичлива, весела атмосфера дали ще більше енергії, передали учасникам позитивні емоції. З першої до останньої секунди тримався в повітрі дух змагання. Брати участь міг кожен охочий. Дитяча група була створена для заохочення дітей молодше 12 років.
  • А мама Сичова Іллі ( 8б ) взяла участь у змаганнях II Кубку України зі Скандинавської ходьби. Головною метою цього заходу була популяризація спорту в Україні. Марко Кантанева (засновник цієї ходьби)  особисто  залучився до церемонії нагородження.

05 жовтня

Дискотека – це ритмічні рухи, яскраві прикраси, а головне-море посмішок. На сьогоднішній день танцювальні вечори, як спосіб проведення дозвілля, майже зникли. Але ми вирішили пригадати ці яскраві часи. 
День учителя, який відзначали 5 жовтня, навіяв святковий настрій. Ранок почався бадьоро: з порогу школи діти зустрічали вчителів танцем – флешмобом. Всіма улюблені пісні гарантували чудовий настрій на весь день. Учні 8-х класів підготували приємні подарунки: пам’ятні магніти, печиво, виготовлене з любов’ю, а найстарші, 11-ий клас, – дарували прекрасні троянди.
Протягом дня на вчителів чекало багато приємних сюрпризів. На перервах лунали запальні пісні, а також по радіо звучали найкращі побажання від дітей.
Завершенням веселого, продуктивного робочого дня був концерт, присвячений офіційному Дню вчителя. На виставі панувала дружня атмосфера, де талановиті учні нашої школи підготували багато нових номерів: жарти від команди КВК на тему типових шкільних ситуацій, виконання пісень популярних музичних груп, танці, акробатика та оригінальний виступ барабанщиків.
Наші улюблені вчителі відпочивали душею, сміялися крізь сльози та насолоджувалися своїм святом сповна. Уся наша шкільна родина вітає Вас та бажає міцного здоров’я та благополуччя.

04 жовтня

Школа зустрічає групу вчителів та учнів з Данії з дружнім візитом

19 вересня

СПРОСТУВАННЯ

18 вересня 2018 року соціальною мережею Facebook почала поширюватися інформація такого змісту: https://www.facebook.com/groups/1447547535497898/permalink/2158991114353533/.

Дирекція спеціалізованої школи №124 м. Києва з поглибленим вивченням інформаційних технологій повідомляє, що наш заклад освіти жодного відношення до вказаної інформації не має.

Просимо не поширювати недостовірну інформацію!

Дирекція школи


3 вересня

Сьогодні в нашій школі відбулась урочиста подія – свято Першого дзвоника. На святі були присутні діти, вчителі, батьки та гості? Найсвятковішим цей день став для маленьких першачків, які тільки починають свою незабутню подорож у Країну Знань. Підртимали їх в цьому і наші випускники, для яких цей день став останнім Першим дзвоником у школі. Веселі танці, гучні пісні, зворушливі вірші і побажання зробили цей день незабутнім і особливим. Так і провели цей день учні 124 школи: радіючи, співаючи і приємно сумуючи.
А на прикінці свята на малюків чекала яскрава подорож на острови гри та розваг із професійним аніматором.

21 серпня

Свято Першого дзвоника відбудеться  3-го вересня о 8 годині 30 хвилин.

Учні 1-х та 11 класів запрошуються на 8 годину 

17 серпня

21 серпня о 18:00 відбудуться батьківські збори

1-А класу в кабінеті 24 1-Б класу в кабінеті 23 1-В класу в кабінеті 27

Список учнів по класах

4 червня

Зарахування до 1-х класів

4 червня

Візит німецької делегації

Закінчується візит німецької делегації Обершуле  м.Целле (Німеччина).Партнерські зв’язки між нашими школами тривають вже 25 років.

З кожним візитом дружні стосунки тільки розширююся та зміцнюються. Ось ця німецька делегація протягом 10 ти днів кінця травня відчула гостинність та щирість українських дітей.

Пізнавальні екскурсії Києвом, щирі, теплі зустрічі та невимушені прогулянки,цікавий обмін інформацією про розвиток освіти в Україні та Німеччині за круглим столом.

Усе це створювало надзвичайно позитивну енергетику під час візиту наших німецьких друзів. До того ж гостинність родин, які приймали дітей і педагогів із м.Целле (Німеччина) не залишили байдужим нікого. 

     

 

1 червня

Списки учнів 1-х класів 2018-19 н. р.

17 Квітня

Одягнувши вишиванки,єднаємося душами й серцями з усім українським народом.Вишиванка-наш генетичний код.

16 Квітня

Замовлення підручників 1-клас

14 Травня

Команда школи отримала перемогу в І етапі Київського Інженерного Командного Конкурсу та пройшла  до ІІ етапу змагань  KETC 2018, що відбудеться 19—20 травня у Бібліотеці КПІ.

8 Травня

8 травня 2018 року у спеціалізованій школі №124 відбувся виховний захід, присвячений дню пам’яті і примирення. Його підготували учні 7А і 7Б класів разом зі своїми класними керівниками

Меркатун С.Ф і Талащенко Л.В, педагогом-організатором Дранною Ю.С і вчителем музики Кривопуською О.В.

Цей захід був наповнений патріотичним настроєм. Дав змогу вкотре згадати загально-людські цінності, вшанувати подвиг українського народу та його визначний внесок в перемогу Антигітлерівської коаліції у другій світовій війні. Талановиті діти нашої школи підготували літературно-музичну композицію “День пам’яті та примирення”.

27 Квітня

Замовлення підручників

11 квітня

Вітаємо

учня 11-б

Палладіна Максима-золотого призера, переможця міжнародного конкурсу наукових  розробок,

який проходив у Китаї

4 квітня

Напередоднi Великодня за українськими традиціями діти розписують писанку.

У 124 школі у затишній майстерні пані Анни діти розписали яйце-райце, котре принесе щастя у кожну родину.

28-29 березня

Команда спеціалізованої школи №124 брала участь в навчальному Хакатоні «IT is my life». Спільними зусиллями 10 учнів нашої школи  та керівників команди (учителів інформатики: Бурим О.В. та Сакаля В.В.) ми вибороли 4 почесне місце!!!

Хакатон – це подія, під час якої діти вивчають програмування та пишуть застосунки в інтенсивному режимі нон-стоп. Два дні учні напружено працювали над вирішенням 5 різних задач та загального квесту. Команді було видано 3 роботи для програмування та два завдання щодо розробки проектів.

Під керівництвом менторів наші учні засвоїли роботу застосунків. Особливих зусиль довелось прикласти п’ятикласникам (Мугаєву Гігіхану – 5б кл. та Полякову Кирилу – 5в кл.), інтерфейс застосунка їх робота DASH був англійською мовою. Та хлопці впоралися на відмінно і були  найкращими серед усіх шкіл. Мобільний робот DASH чітко виконав обов’язкову програму та й ще розважив глядачів звуковим супроводженням, програмуванням світлових індикаторів і фінальним запальним танцем.

На початку церемонії нагородження представник  журі ЯРОСЛАВА БОЙКО (співкоординатор ініціативи Kyiv Smart City) особисто відзначила учнів нашої школи, які  працювали над проектами. Ушакова Тетяна (4б кл.) та Настоящая Анастасія (4б кл.) підкорили журі своєю відвертістю та любов’ю до справи. Їх Scratch-проект «Здивуємо» досягнув цілі – розроблена дівчатами гра-лабіринт і відкрита доповідь, здивували журі та зачарували репортерів. Оригінальну та корисну ідею на суд журі у номінації «Android-проект» представили наші старшокласники Фісун Єлизавета та Ілюшенко Данил. Їх помітили спонсори хакатону та побажали втілити свій проект у життя.

Два роботи mBot програмувалися учнями середньої ланки школи. Кучер Юрій (9а кл) та Карпенко Кирило (9а кл), здолавши технічні негаразди пристроїв на початку змагань, бездоганно пройшли запропоновану трасу в номінації «Гонка». Особлива їм подяка за наполегливість! Не менш прийшлось проявити характер та похвилюватися Дергачову Дмитру (8а кл.) і Калішу Ростиславу (7б кл.). Вони збирали та програмували іншого робота mBot. «Підопічні» усіх команд вередували, примхливо вимагали нових і нових елементів живлення. Побудований організаторами «Лабіринт», виявився найскладнішим завданням для робота mBot. Тому журі після першої додало ще три спроби проходження лабіринту щодо оцінювання. І це було не на користь нашій команді, тому що після першої спроби ми були першими серед учасників. Але учні залишилися задоволеними, перешкоди тільки закріпили набуті знання.

Особисто керівникам команди СШ №124 висловили подяку розробники завдання «Квест». Наші учні першими виконали логічні вправи. Активними виконавцями цієї роботи були Фісун Єлизавета(11а кл.), Ілюшенко Данил(10а кл.) та Дергачов Дмитро(8а кл).

Вітаємо команду!

 

16 березня

У нашій школі відбувся урочистий концерт присвячений чудовій половині людства — жінкам, дівчатам та дівчаткам.

Свято видалось ніжне,тендітне,повністю пронизане весняною легкістю.У заході брали участь і хлопці,і дівчата,незалежно від віку та талантів.Приємним стало і те,що у програмі був зроблений акцент на подорожі,мови та культури інших народів світу.Пісні виконувались і французькою,і німецькою,і російською,і,звичайно ж,українською мовами.Не обійшлося й без сентиментальності.Вірші та лагідні пісні про найважливіших жінок в житті-наших мам-створили справжню атмосферу затишку та дружної родини.Сподіваємось,що концерт приніс кожному з вас натхнення,радість та позитивні емоції,адже це так важливо плекати весну у душі!

 

 

7 березня

Незвично пройшов день  у нашій школі.  До роботи долучився «новий» педагогічний колектив , а саме –  ініціативні учні 10-11 класів. Адже вони спробували себе в ролі  вчителів. Старшокласники провели уроки в 1-5-х класах . День учнівського самоврядування співпав з тематичним  тижнем інформатики в школі, тому уроки проводились переважно в комп’ютерних класах.  Як справжні педагоги, старшокласники творчо підготувалися до занять. По-справжньому відчувались відповідальність та хвилювання. Доводилось застосовувати  індивідуальний підхід, інтерактивні засоби навчання, щоб уроки проходили цікаво та неординарно. День видався напруженим, але успішним. Неймовірно задоволеними залишилися і «вчителі», і учні. Вони ділилися враженнями, розповідали про цікаві і веселі моменти, які траплялися під час уроків. Новоспечені педагоги, ніби справжні вчителі, радилися, робили висновки та,  враховуючи помилки, переходили до викладання уроку у наступному класі. Було зібрано багато позитивних відгуків щодо взаємодії учнів. З одного боку можна було відчути, якою є професія вчителя , з іншого – заохотити молодь навчати нове покоління.  День самоврядування подарував багато позитивних емоцій та запам’ятався учням  надовго.

 

 

 

 

5 березня

В школі №193  відбувся районний конкурс для поетично обдарованих школярів «Читці Кобзареві».

Гідним представником,а врешті й абсолютним переможцем літературних змагань став учень 7-А класу нашої школи Безкровний Микола.

На конкурсі хлопець прочитав вірш Т.Г Шевченка «Мені однаково».

Безумовний талант,ретельна підготовка,чудовий голос та старання Миколи згодом стали першим заслуженим місцем у номінації.

Усім бажаємо творчих успіхів та наснаги!

 

 

23 Квітня

В Україні проходять Дні Європи 

Наша школа вже вкотре долучилась до святкування цих днів, приймаючи групу учнів та вчителів зі школи-партнера  Обершуле  м.Целле (Німеччина)

24 Квітня

Оголошення

14 квітня

Київський національний університет імені Тараса Шевченка запрошує вчителів, школярів та їхніх батьків відвідати Загальноуніверситетський день відкритих дверей «КНУ EXPO-2018», що відбудеться 14 квітня 2018 року у приміщенні навчально-спортивного комплексу Університету (Київ, проспект Академіка Глушкова, 2-Б).

До вступної кампанії 2018 року Університет підготував 287 навчальних програм. Такий широкий спектр дає можливість кожному випускнику школи  здобути у нас освіту за покликанням. Мета проведення «КНУ-EXPO 2018» – допомогти їм зробити цей вибір свідомо.

Захід беззаперечно буде цікавий учням 10-11 класів та їхнім батькам, адже вони отримають унікальну можливість в одному приміщенні ознайомитися із перевагами набуття вищої освіти у нашому навчальному закладі, поспілкуватися із представниками приймальної комісії, професорсько-викладацьким складом і студентами всіх інститутів та факультетів Університету, а за потребою –  отримати фахову консультацію з юридичних та профорієнтаційних питань.

Також у програмі заходу: презентації, майстер-класи, лекторії, демонстрації цікавих фізичних та хімічних експериментів, історичні інсталяції, турнір із шахів, спортивні конкурси, розіграші, наукові естафети, квести тощо. Все це робить наш захід цікавим і для учнів середніх (7-9) класів.

Таким чином, на Загальноуніверситетському дні відкритих дверей «КНУ EXPO-2018» школярі 7-11 класівотримають для себе корисну інформацію і весело проведуть час.

У заході можуть брати участь усі охочі, для організації групових екскурсій просимо зв’язатися з організаційним комітетом: Центр комунікацій КНУ імені Тараса Шевченка, тел.: +38 (044) 239-34-60, е-mail:stratcom@univ.kiev.ua.

Оголошення про подію на офіційному сайті КНУ: http://www.univ.kiev.ua/news/9483 та в соціальній мережі FACEBOOK «Загальноуніверситетський День Відкритих Дверей – КНУ Expo-2018» за посиланням:https://www.facebook.com/events/1079637002173206/

Для тих, хто не зможе відвідати захід особисто, буде працювати онлай-консультація Skype: live:stratcomknu