Спеціалізована школа №124 м. Києва
з поглибленим вивченням інформаційних технологій

МЕНЮ

Новини

20 серпня

Вже за кілька днів відзначаємо велике свято – 30 років з Дня проголошення Незалежності України!🇺🇦 Озираючись назад, ми бачимо, як дорослішала, зростала і зміцнювалась наша державність. І хоч нашій 124 школі вже більше 80 років, вона також змінюється і зростає відповідно до національних цінностей🇺🇦. Зі звичайної вона стала спеціалізованою, з російської перетворилась на українську, серед наших учителів є заслужені вчителі України, кандидати наук, вчителі-методисти, відмінники освіти, відзначені Кабінетом міністрів України, значних успіхів досягли наші учні, серед яких є державні діячі, діячі науки та культури, спортсмени… Школа бере участь у міжнародних проектах, співпрацює з різними європейськими організаціями, школами Німеччини та Данії.🌍 Школа 124 вітає всіх освітян, батьків та учнів з Днем незалежності України! Будьмо єдиними, сильними, сміливими в любові до України, адже саме ми творимо її незалежність!

до 30-рiччя Незалежностi України

Вітання

26 липня

Щодо забезпечення учнів ЗЗСО міста Києва електронними учнівськими квитками

Можливість замовлення, оплати електронного учнівського квитка та валідації даних забезпечена в електронній системі КП ГІОЦ за посиланням https://scard.kyivcity.gov.ua (далі – Система).

Замовлення та оплата електронного учнівського квитка здійснюється батьками дитини або особами, що їх заміщують. Відповідальна особа ЗЗСО підтверджує дані про особу дитини в Системі.

Звертаємо увагу на те, що замовникам квитків, облікова картка дитини яких відсутня в базі «Реєстр дітей», буде надана пропозиція звернутися до відповідного закладу освіти за допомогою електронної пошти. Листи від замовників будуть надходити на адресу електронної пошти закладу освіти в домені КМДА, що потребує регулярної перевірки поштових адрес ЗЗСО.

Покрокове керівництво із замовлення електронного учнівського квитка для замовників знаходиться на головній сторінці Системи у вкладенні «Ознайомитись з інструкцією».

Пам’ятка користувача, оголошення та покрокове керівництво щодо роботи в Системі для відповідальних осіб ЗЗСО наведені в додатках до листа. Оголошення може бути розміщене на сайті ЗЗСО,на інформаційних дошках та вхідних дверях школи.

Додатково повідомляємо про те, що відповідно до п 3. рішення Київської міської ради II сесії IX скликання від 24 червня 2021 року № 1528/1569 «Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 18 грудня 2018 року № 459/6510 «Про затвердження міської програми «Турбота. Назустріч киянам на 2019-2021 роки» право безоплатного проїзду в міському пасажирському транспорті загального користування міста Києва незалежно від форми власності надається учням закладів загальної середньої освіти міста Києва до 31 грудня 2021 року на підставі відповідного посвідчення.

Додаток 1. «Пам’ятка користувача щодо роботи в Системі» окремим файлом в 1 прим. на 5 арк.

Додаток 2. «Покрокове керівництво щодо роботи в Системі» окремим файлом в 1 прим. на 3 арк.

Додаток 3. Оголошення щодо замовлення електронних учнівських квитків окремим файлом в 1 прим. на 1 арк.

БУДЬ СЕРЕД ПЕРШИХ!

29 квітня

До уваги учасників освітнього процесу школи!

❗Зважаючи на послаблення протиепідемічних заходів, з 5 травня відновлюється освітній процес у 1-11 класах в очній формі!

📝Всі інші протиепідемічні заходи залишаються важливими для виконання:

😷 масковий режим

🧒___🧑соціальна дистанція

🌡️температурний скринінг

↙️➡️↗️вхід до закладу освіти за попередньо визначеною схемою

🤲💧миття та дезінфекція рук

🌀провітрювання та обробка приміщень

🥛вода в індивідуальних ємкостях

🚷вхід до закладу освіти стороннім особам заборонено

❗ Зверніть увагу: ми відновлюємо прийом документів для зарахування дітей у перший клас на наступний навчальний рік.

Будьмо здорові!

З повагою

директор Кучер Галина Петрівна

 

5 квітня

Організація дистанційного навчання для учнів 1-11 класів з 05 по 16 квітня 2021 року

Віповідно до наказу Департаменту освіти і науки міста Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 01.04.2021 року № 53 « Про внесення змін до наказу від 19 березня 2021 року № 47 «Про посилення обмежувальних заходів із запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID -19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», на виконання пунктів 1.1. та 1.2. Протоколу Постійно діючої Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

КМДА від 01.04.2021 № 29 з 05 по 16 березня призупинено освітній процес у приміщенні школи.

На цей період освітній процес заклад освіти організовує у дистанційному режимі для учнів 1-11 класів, забезпечивши використання технологій дистанційного навчання з урахуванням можливостей електронних освітніх ресурсів платформи «Офіс 365, Мій Клас» (5-11 класи), НUMAN, Мій Клас (для учнів 1-4 класів), корпоративної пошти, інших електронних ресурсів на вибір вчителя за домовленістю з учнями.

 

23 березня

Шановні Батьки!

Навчання для учнів 5-11 класів після весняних канікул розпочнеться з 25 березня дистанційно.

Для учнів 1-4 класів – з 29 березня у звичному режимі в освітньому закладі

17 березня

Через загрозливу ситуацію із захворюваністю на коронавірус у Києві влада столиці ухвалила рішення розпочати весняні канікули для учнів 5-11 класів на два дні раніше – з четверга, 18 березня. Початкова школа поки працюватиме у звичному режимі.

26 лютого

Уроки здоров’я для учнів 1-4 класів від фахівців КНП ” Київський міський центр громадського здоров’я” в рамках заходів з реалізації Національної стратегії розбудови безпечного і здорового освітнього середовища у новій українській школі.

25 лютого

25 лютого минуло 150 років від дня народження української доньки – Лесі Українки. Людина виняткової мужності і принциповості, духовної краси і мистецького обдарування, чиє ім’я овіяне особливою всенародною любов’ю. Велика поетеса України і жінка з трагічною долею, вона ввійшла в свідомість поколінь як символ незламності і боротьби.
Леся Українка – не просто поетка, яка писала чуттєві, натхненні вірші про силу волі, про втрачене кохання. Вона була борчинею за права та життя, модерністкою, що наближала українську літературу до європейської.
Такою різносторонньою – сильною і ніжною, потужною і лагідною побачили Лесю учні нашої школи під час святкового перфомансу, присвяченого ювілярці.
Звучить улюблене Лесине фортепіано… Лунають її полум’яні поезії… Здається, сама Леся їх читала… Глядачі затамували подих…
З ювілеєм, Славна Українко!

На жаль, в умовах карантину ми не можемо долучитися до цієї події разом, тому онлайн версія виступу.

21 лютого

Сьогодні 21 лютого весь світ відзначає День рідної мови❤ Мова, як зазначає ЮНЕСКО, є ознакою культурної приналежності та ідентичності. На сьогодні в світі живими є понад 6 тисяч мов, половині з яких загрожує зникнення. ЮНЕСКО запровадило це свято для того, щоб зберегти національну різноманітність та самобутність.

Іторія свята пов’язана з тиранічним придушенням пакистанською владою мовної ідентичності місцевого населення. 21 лютого 1952 року у Бангладеш (Східний Пакистан) за наказом пакистанської влади було жорстоко розстріляно мітингувальників (це були переважно студенти), які висловлювали протест проти урядової заборони на використання в країні своєї рідної – бенгальської мови. Після проголошення незалежності Бангладеш у 1971 році цей день відзначають в країні, вшановуючи пам’ять загиблих за рідну мову. Саме тому ЮНЕСКО проголосило 21 лютого Міжнародним днем рідної мови.

Рідною мовою в Україні є українська мова, оскільки це мова нашого українського роду і народу. 🇺🇦 Тирани і загарбники завжди боролись з мовами місцевих народів для того, щоб їх знищити духовно й морально, і підкорюючи собі, насадити свою мову, мову окупанта. Так було й в Україні, нашу мову забороняли десятками указів російських царів; борців за мовну ідентичність розстрілювали, репресували та катували в концтаборах СРСР. На жаль, частині народу тиранам вдалось нав’язати свою волю разом з комплексом меншовартості, зламати їх мовну ідентичність… Нашому народу потрібне зцілення і духовне піднесення. А гості, представники інших народів мають поважати країну, в якій живуть і дотримуватись її законів, шанувати її культуру і мову. А в першу чергу шануймо себе, повернімось до своєї ідентичності, самобутності, пишаймось своєю мовою – вона прекрасна! 

20 лютого

Сьогодні 20 лютого День пам’яті Героїв Небесної Сотні🔥🙏 Весь Київ, всю Україну сколихнули події, що відбувалися в Україні в лютому 2014 року… Ми вшановуємо наших Героїв, які вийшли разом з тисячами киян, мільйонами українців, щоб протистояти злочинному режиму і свавіллю беззаконної влади, що перетнула межу, посягнувши на життя та здоров’я наших громадян: студентів, журналістів, медиків, громадських активістів… Нагадаємо, більше 100 чоловік було вбито та закатовано бійцями підрозділу “Беркут” та розстріляно снайперами з дахів будинків на Майдані Незалежності, спалено в Будинку профспілок, а ще сотні зникло безвісті… Вчора в Школі в 10-11 -х класах проходили заходи на вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні. Уроки історичної пам’яті проводила вчитель історії Меркатун С.Ф.

18 лютого

 

Для того, щоб зберегти своїх дітей від небезпек і трагічних наслідків, найважливішими є підтримка дитини в сім’ї, прийняття, розуміння і побудова довірливих стосунків між батьками та дітьми. З дітьми потрібно розмовляти, не засуджуючи і відкидаючи, а в доброзичливому тоні даючи поради та матеріал для розмірковування.
ДО УВАГИ БАТЬКІВ
Небезпека в Інтернеті більша, ніж здається. Діти можуть не розуміти наслідків своїх дій, можуть вважати розвагою те, що призводить до катастрофічних наслідків.
Поговоріть зі своїми дітьми про небезпеку онлайн!
Нагадайте дітям про важливі правила користування Інтернетом і соціальними мережами.
Не спілкуватися з незнайомцями
Не повторювати дії, які пропонуються в мережі
Поясніть, що «розваги» онлайн несуть небезпечні, а часом – невідворотні наслідки в реальному житті!
Про небезпеки і пастки інтернету представники ювенальної поліції сьогодні вели бесіду з учнями 7-Б та 8-А класів нашої школи. В свою чергу школа, вчителі проводять з підлітками роз’яснювальні бесіди. Але останнє слово все ж за Вами, дорогі батьки!

21 січня

Незабаром на державному рівні відзначатимемо річниці важливих подій в українській історії –

• 22 січня- День Соборності України

• 29 січня – День пам’яті Героїв Крут

4 січня

Дистанційне навчання для 1-11 класів

До уваги участників освітнього процесу!!!

Другий семестр 2020-2021 навчального року розпочинається 11 січня 2021 року.

З 08 січня до 25 січня 2021 року вводяться обмежувальні протиепідемічні заходи по всій країні.

Освітній процес  ІІ семестру буде проводитися в дистанційному форматі для всіх класів закладу з 11 січня по 22 січня включно.

Навчальні заняття будуть проводитися згідно з діючим розкладом навчальних занять з певними змінами у кількості уроків у відеоформаті.

На період обмежувальних заходів у школі організовано чергування адміністрації, педагогічних працівників та технічного персоналу.

Детальну інформацію про здійснення дистанційного навчання можна отримати у класних керівників та на сайті школі.

Інформація для учнів 11-го класу та їх батьків:

з 05 січня до 19 січня буде здійснюватися реєстрація на пробне ЗНО. Детальна інформація про реєстрацію розміщена на сайті школи та сайті РЦОЯО.

З повагою,

Директор Кучер Г.П

29 грудня

Дорогі колеги, батьки  та учні школи!

Нехай Ваші серця будуть зігріті любов’ю й теплом, домівки повняться добром, радістю, а очі світяться щастям. Нехай з останніми хвилинами старого року Вас покинуть турботи та негаразди, а Новий 2021 рік буде щедрим на цікаві плани, нові досягнення та професійні перемоги.

Бажаємо, щоб Різдвяна зірка запалила у Ваших серцях вогонь віри й любові, надії та оптимізму, наснаги і невичерпної енергії!

Нехай чарівні новорічні дзвони і різдвяні колядки наповнять рік прийдешній та Ваше життя мудрими рішеннями, творчими успіхами та необмеженими можливостями.

З повагою  директор  школи Г.П.Кучер 

17листопада

Інформація щодо роботи всеукраїнського контакт-центру міністерства охорони здоров’я України з протидії поширення гострої респіраторної хвороби Covid -19
Освітній процес на період карантину 2020

01Вересня

Нарешті відбулась довгоочікувана зустріч з рідною школою! Діти пішли до класів, зустрілись зі своїми вчителями і однокласниками. А наших найменших школярів чекало справжнє свято, від якого вони були просто у захваті! Старші школярі весело, в цікавій ігровій формі, але з дотриманням соціальної дистанції познайомили першокласників з школою і її життям. Ми дуже раді, що це знайомство для наших малят було таким святковим і радісним! І все це завдяки талановитій організації і старанням педагога-організатора та участі нашого творчого дитячого колективу!