Спеціалізована школа №124 м. Києва
з поглибленим вивченням інформаційних технологій

МЕНЮ

Логопедична робота

Логопедична робота

Вишневська Людмила Іванівна займає посаду логопеда Подільського району м. Києва з 1973 року. З 1979 року очолює роботу логопедів Подільського району. В навчальному закладі №124 працює з 1994 року.

В 1995 році їй присвоєно звання “Вчитель-методист”. За час роботи виявила себе, як спеціаліст високого професійного рівня, має власні методичні розробки з усунення фонетико-фонематичного порушення у дітей шкільного віку. Проводить цікаві відкриті заняття, творчо підходить до вирішення та подолання труднощів, які виникають в роботі з дітьми, що мають вади мови.

За методикою проводить поглиблене психолого-педагогічне обстеження. Комплектує групи на заняття, враховуючи особливості учнів, їх інтелект та типологію. Людмила Іванівна за час роботи виявила себе, як спеціаліст високого професійного рівня. Веде велику просвітню роботу серед колег-логопедів, батьків, вчителів. Ділиться досвідом власної роботи.
Логопедична робота спрямована на корекційно-виховну роботу з усунення недоліків (порушень) мови і письма. У вересні логопед проводить обстеження учнів з метою виявлення дітей, що потребують логопедичної допомоги. У залежності від віку і характеру порушення, заняття проводяться з учнями в групах або індивідуально.