Спеціалізована школа №124 м. Києва
з поглибленим вивченням інформаційних технологій

МЕНЮ

Історія

Школа розпочала свою діяльність 1 вересня 1936 року.

 Першим директором школи був А.І. Лещинер. Під його керівництвом заклад став одним із найкращих у місті.

В історії навчального закладу багато яскравих сторінок. В 30-50 роках школа №124 мала високі показники у навчальній та виховній роботі і була закріплена як базова школа для проходження педагогічної практики студентами Київського педагогічного інституту.

У різні роки школу очолювали:

Колесніков Л.А. (1944), Каракозова В.А. (1945-1946), Цивільова Г.С. (1966-1973), Саранчук Т.П. (1973-1997). При керівництві Тамари Петрівни в 1991-1994 роках було проведено капітальний ремонт школи й прибудовано новий чотири поверховий корпус.

З 1997 року по сьогодні школою керує Галина Петрівна Кучер.

З 2006 навчального року заклад став спеціалізованою школою з поглибленим вивченням інформаційних технологій.

На шляху до цього  сучасного навчального закладу школа пройшла разом з усією країною нелегкий , але славний шлях.

Улітку 1941 року в будинку школи був сформований батальйон народного ополчення, який виступив на захист Києва. Пішли на фронт багато вчителів і випускників школи. А коли Київ був звільнений від німецько-фашистських загарбників, наша школа однієї з перших у місті відновила свою роботу. Вже в грудні 1943 року в школі розпочалися заняття. З лютого по жовтень 1944 року в будинку школи розміщуються військові шпиталі, заняття проводяться в одній із сусідніх шкіл. А у  1945 році школа повернулася у свій рідний будинок.

Школа жила, працювала, навчала й виховувала дітей, ростила свої педагогічні кадри, що стали відомими на всю країну. У пам’яті вдячних учнів назавжди залишилися імена їх улюблених учителів. Високі державні відзнаки є підтвердженням цьому. Так у 1980 році звання “Заслужений учитель України” було присвоєно Дусанській Любові Миколаївні, а пізніше           таке звання отримав Наровлянський Олександр Данилович.

На базі школи працював клуб Інтернаціональної дружби, традиції якого  і зараз продовжуються у міжнародній співпраці зі школами Німеччини та Данії.

Сьогодні школа є відомим навчальним закладом в районі та за його межами. Створені всі умови для розвитку творчих здібностей обдарованої учнівської молоді, так як інформаційні технології є могутньою рушійною силою у сучасному суспільстві.