Спеціалізована школа №124 м. Києва
з поглибленим вивченням інформаційних технологій

Загальноуніверситетський день відкритих дверей «КНУExpo-2018»

Київський національний університет імені Тараса Шевченка запрошує вчителів, школярів та їхніх батьків відвідати Загальноуніверситетський день відкритих дверей «КНУ EXPO-2018», що відбудеться 14 квітня 2018 року у приміщенні навчально-спортивного комплексу Університету (Київ, проспект Академіка Глушкова, 2-Б).

До вступної кампанії 2018 року Університет підготував 287 навчальних програм. Такий широкий спектр дає можливість кожному випускнику школи  здобути у нас освіту за покликанням. Мета проведення «КНУ-EXPO 2018» – допомогти їм зробити цей вибір свідомо.

Захід беззаперечно буде цікавий учням 10-11 класів та їхнім батькам, адже вони отримають унікальну можливість в одному приміщенні ознайомитися із перевагами набуття вищої освіти у нашому навчальному закладі, поспілкуватися із представниками приймальної комісії, професорсько-викладацьким складом і студентами всіх інститутів та факультетів Університету, а за потребою –  отримати фахову консультацію з юридичних та профорієнтаційних питань.

Також у програмі заходу: презентації, майстер-класи, лекторії, демонстрації цікавих фізичних та хімічних експериментів, історичні інсталяції, турнір із шахів, спортивні конкурси, розіграші, наукові естафети, квести тощо. Все це робить наш захід цікавим і для учнів середніх (7-9) класів.

Таким чином, на Загальноуніверситетському дні відкритих дверей «КНУ EXPO-2018» школярі 7-11 класівотримають для себе корисну інформацію і весело проведуть час.

У заході можуть брати участь усі охочі, для організації групових екскурсій просимо зв’язатися з організаційним комітетом: Центр комунікацій КНУ імені Тараса Шевченка, тел.: +38 (044) 239-34-60, е-mail:stratcom@univ.kiev.ua.

Оголошення про подію на офіційному сайті КНУ: http://www.univ.kiev.ua/news/9483 та в соціальній мережі FACEBOOK «Загальноуніверситетський День Відкритих Дверей – КНУ Expo-2018» за посиланням:https://www.facebook.com/events/1079637002173206/

Для тих, хто не зможе відвідати захід особисто, буде працювати онлай-консультація Skype: live:stratcomknu